Právě je stř 15. kvě 2024 7:55:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: na výslovné přání kapitána SHOC
Nový příspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 15:21:05 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. úno 2011 15:10:55
Příspěvky: 1678
Bydliště: Nové Město u Jáchymova
bez cenzury :)
7 Honza_C - Kapitán Kraje Západ SHOC Bohemia Honza_C - Kapitán Kraje Západ SHOC Bohemia


Honzo, i když jsem původně nechtěl vůbec reagovat nedá mi to.
Máš pravdu, že ještě 30.7.2011 byl NÁŠ SRAZ (ne Láďíkův a Ivči) plánován ve Tvém hotelu. Já jsem ho navštívil podruhé a podruhé jsem se ujistil v přesvědčení, že musím dát členům KZ a vedení SHOC Bohemia svoje pochybnosti o vhodnosti místa pro tento sraz.
Honzo, je to naše interní záležitost a Láďa jako člen měl celý týden na to, aby se vyjádřil, aby všem vysvětlil, že se mýlím a že je Hotel M&M to nejlepší místo. Ani po upozornění na důležitost zprávy na našem webu nereagoval.VŮBEC NEREAGOVAL!!!
10 z 15-ti členů + celé vedení se vyslovilo pro změnu. Máš pravdu, že nebýt mě, asi k tomuto hlasování nedošlo . Jenže nebýt Láďovi ješitnosti a dětinské uraženosti, nebyl jsem kapitánem Západu a on mohl celou akci dotáhnout do pro Tebe úspěšného konce.
Ubytování u Tebe je špičkové, se Zátokou neporovnatelné. Ale u společenských prostor je tomu přesně naopak. A my se na sraz jezdíme bavit. Ne spát.
Je mi líto, že máš nakoupeny nějaké zásoby na tuto akci - přesto, že jsme se domluvili, že Ti naše požadavky sdělíme ca týden před akcí. Pokud je máš již nyní nakoupeny, tak jsou předpokládám trvanlivé a jistě vydrží delší dobu. Pokud nejsou, jsem jen rád, že je nemusím v září konzumovat já a moji kamarádi......
Připadá mi až zarážející, kolik je kolem mě lidí, kteří, když jim zavoláš a zrušíš akci řeknou jen: "...to se nedá nic dělat...", kteří tě pochválí a váží si tě za osobně upřímnost a pak nejsou schopni ani odpovědět, natož se osobně setkat a vyříkat si všechno jako chlap s chlapem....
A na závěr. Neber si VROCáky do..... Jim jste nikdo nic do očí nedokázali - na rozdíl od nich říct. Je to srabácký a ubohý!!!

http://krusnohorskyspolek.blog.cz/1101/ ... #komentare



_________________
dokud žijem je všechno O.K
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sraz klubu HONDA Shadow 9. 9. - 11.9.2011
Nový příspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 15:23:24 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. úno 2011 15:10:55
Příspěvky: 1678
Bydliště: Nové Město u Jáchymova
To víš ,že to rád uveřejním a cenzura :-? to není u KSPJS stejné jak v klubech jiných,přehazovat horké téma jako brambory :-D O kvalitu mě nakoupených surovin a dřevěného uhlí nemusíš mít péči a neměj obavu, už 22 let jsem si vždy poradil. K doušce na závěr,psal jsem pouze svůj názor,to na svých stránkách můžu a zaplať Bůh už mi do mých názorů přes rok nikdo nekecá ,je však s podivem,že toto všechno a hlavně změna místa do S.Z vznikla tak nějak naráz,že ;-)a úplně náhodou po osmi měsících blokování termínu i po nedávném ujištění vedení je všechno uplně jinak.
To zas já považuji za vrchol neserióznosti :!: po jednání s partnerem,zrušit měsíc před akcí pobyt.
Mě se na tento termín též hlásili zájemci a jak by Ti asi bylo,kdybych Vám na poslední chvíli sdělil,že máte smůlu z ne moc přesvědčivého důvodu :oops: :-P. a jeďte třeba do Pelhřimova :lol:
Pokud ale motorkáři musí sedět v /ne :?: /vytopeném sále,a ne ve velkém množství třeba i na zahradě pod stany tak to plně chápu ;-)



_________________
dokud žijem je všechno O.K
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sraz klubu HONDA Shadow 9. 9. - 11.9.2011
Nový příspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 23:19:43 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. úno 2011 15:10:55
Příspěvky: 1678
Bydliště: Nové Město u Jáchymova
a další na www.krusnohorskyspolek.blog.cz :?



_________________
dokud žijem je všechno O.K
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  

cron